Novinky | Napsali o Bez BankyCo odlišuje váš způsob financování od klasických bank? 

(týdeník Euro, 11.4.2016)
 

Co odlišuje váš způsob financování od klasických bank?
Rychlost. Již třetí dekádu poskytujeme rychle dostupné zajištěné úvěry podnikatelům a malým a středním podnikům. Z vlastní zkušenosti víme, že firmy neustále řeší otázku cash flow. Hledají zdroje pro realizaci svých nápadů, mimořádně přicházejících obchodních příležitostí, ale i pro řešení nečekaných situací. 

Často se stává, že potřebují peníze okamžitě, jenže jejich banka jim ...Více viz rozhovor zakladatele a jednatele společnosti v týdeníku Euro z 11.4.2016. 

 

Sdružení na ochranu ohrožených dětí, z. s. - finančně podporujeme.  

(27.4.2016)
 

Finančně podporujeme podnikatele i ohrožené děti. SOOD podporujeme finančními příspěvky. Podnikatele podporujeme snadno a rychle dostupnými úvěry. Krátkodobými i úrokově výhodnými dlouhodobými.

Rychle, bez překážek, bez banky a bez tradičních poskytovatelů nebankovních úvěrů a půjček.

 

Dlouhodobé úvěry pro klienty až na 15 let.  

(20.4.2016)
 

Od května rozjíždíme pro klienty dlouhodobé úvěry. Peníze stejně snadno a rychle k dispozici, jako to umíme s úvěry krátkodobými. Navíc za příznivé úrokové sazby od 12 % ročně. Investujte do rozvoje svého podnikání! 


BEZ BANKY je členem investičního fondu RENDIT. 

(E15, 8.4.2016)
 

Vyšší dostupnost rychlých úvěrů pro klienty Bez Banky přináší založení investičního fondu RENDIT, jehož je Bez Banky členem. Noví investoři pro naše klienty znamenají ještě větší podporu při realizaci svých nápadů a mimořádných obchodních příležitostí. 

Článek poukazuje na příležitosti investování do alternativních investičních aktiv vedle tradičních cenných papírů a komodit.
Investice do alternativních aktiv přináší i v současné době atraktivní výnosy. Zároveň se lze poměrně komfortně pohybovat v prostředí, kde je každá investovaná koruna kryta buď nemovitostí, nebo předmětem natolik jedinečným, že jeho sběratelská hodnota v čase roste (např. autoveterán z malosériové produkce Ferrari Ellena, kterých se v roce 1957 vyrobilo pouze 43 kusů). 

   

Od letošního roku se BEZ BANKY stala členem Sdružení SOLUS

(16.3.2016)
 

SOLUS je zájmovým sdružením právnických osob. Sdružuje řadu společností napříč různými ekonomickými sektory. Jsou mezi nimi nebankovní finanční instituce, banky, telekomunikační operátoři, distributoři energií a další společnosti. Sdružení provozuje Registr FO, Registr IČ a Pozitivní registr, jejichž účelem je vzájemné informování členů Sdružení SOLUS o záležitostech vypovídajících o bonitě, důvěryhodnosti a platební morálce jejich klientů a žadatelů o nabízenou službu. 

   

Opět za sebou máme úspěšný rok. A s námi i naši klienti.  

(11.2.2016)
 

Rok 2015 byl pro BEZ BANKY úspěšný a zároveň náročný. Umíme však hledat řešení jak pro klienty, tak pro sebe i při nepříznivých externích podmínkách.

Reagovali jsme na změnu legislativních podmínek, které nastavily překážky pro půjčování proti zástavě auta (autozastavárna).Od r. 2015 byly zrušeny tzv. polopřevody. Zaměřili jsme se proto ještě více na podporu podnikatelů při získávání a realizaci zakázek. I díky tomu se se nám opět podařilo zvýšit o třetinu meziroční objem otevřených úvěrů. A to při zachování průměrné doby splatnosti 4-6 měsíců.

Změny vnějšího prostředí v legislativní oblasti nám tak pomohly se více zaměřit na oblast, kterou dnešní podnikatelé nejvíce potřebují – rychle dostupné finanční zdroje. Jen tak dokáží rychle reagovat na obchodní příležitosti a realizovat zisk. 
Pomáháme podnikatelům tam, kde jsou tradiční poskytovatelé úvěrů pomalí, nebo neochotní. A klienti to oceňují. Průměrný objem poskytnutých úvěrů se zdvojnásobil a výnosy se zvýšily o 26 %.

   

Rozhovor s ing. Alešem Budínem na tn.nova.cz  

(web NOVA - rozhovory, 4.6. 2012)
  "ON-LINE rozhovor s expertem na půjčky Alešem Budínem ..." 
   

Ostravskou pobočku BEZ BANKY vede Tadeáš Kondziolka

(ČIA, 29.3.2012)
   "Šéfem nové pobočky společnosti Bez banky v Ostravě se stal Tadeáš Kondziolka. Bývalý podnikatel a ředitel stavební firmy Omlux má bohaté zkušenosti s vedením, organizací a motivací zaměstnanců. Díky létům stráveným na vedoucích pozicích ..."
   

Nebankovní úvěry mohou zachránit podnik 

(prvnizpravy.cz, 14.3.2012)
   "Nebankovní krátkodobé půjčky jsou v současné době, kdy banky velmi pečlivě vybírají mezi klienty, pro mnohé podnikatele jedinou možností, jak při dočasném výpadku cash flow zachránit vlastní podnik ..."
   

Podnikáte? Nebankovní úvěry mohou zachránit váš podnik 

(tn.nova.cz, 14.3.2012)
   "Nebankovní krátkodobé půjčky jsou v současné době, kdy banky velmi pečlivě vybírají mezi klienty, pro mnohé podnikatele jedinou možností, jak při dočasném výpadku cash flow zachránit vlastní podnik ..." 
   

Živnostníky zachraňují splátkové firmy

(lidovky.cz, 13.3.2012)
   "Pětačtyřicetiletý Antonín Komárek má menší stavební firmu s pěti zaměstnanci. Kromě jejich výplaty musí mít i na několik splátek u bank. Ne všichni jeho zákazníci ale platí faktury včas, a tak se Komárek dostal se splátkami do skluzu. Teď potřebuje nový stroj za 350 tisíc korun a banka mu kvůli pozdnímu splácení nechce půjčit ..." 
   

Když banky půjčit nechtějí

(investujeme.cz, 7.3.2012) 
   "Zamítnutí úvěru v bance je pro podnikatele kruté, ale zvlášť dnes velmi pravděpodobné. Finanční instituce stupňují vlivem hospodářské recese své nároky a mnozí, byť úspěšní živnostníci je nedokážou splnit. Přitom potřebují překlenout jen krátkodobý výpadek v cash flow. Proto svůj zájem přesouvají do mimobankovního sektoru. Prověřené firmy s transparentní historií nabízejí dostupnost, rychlost a úroky pouze za dobu, po kterou klient peníze potřebuje ..." 
   

Podnikatelé sázejí na rychlé půjčky

(zena.centrum.cz, 14.1.2012) 
   "Krize eurozóny, nedůvěra bance a vyšší DPH tlačí menší a střední podnikatele ke krátkodobým půjčkám. Klienti využívají rychlých peněz na ruku opakovaně, aby v daňových termínech umožnili nedostatečné cash flow ..." 
   

Na rychlé půjčky sází stále více podnikatelů. Rok 2012 nebude výjimkou

(TZ, 10.1.2011)
   "Pulzující krize eurozóny, nedůvěřivé banky a vyšší DPH pomalu tlačí menší a střední podnikatele ke zdi..." 
   

Pozor na letáky slibující oddlužení a půjčky s poplatky předem

(naseprahacentrum.cz)
   "Nákup vánočních dárků, rodinné dovolené, spotřebiče nebo splnění závazků v podnikání ještě před fakturací služeb. Případů, kdy lidé běžně využívají rychlé půjčky, je dost. Jak ale rozpoznat férový obchod a neskončit v sítích lichvářů? ..." 
   

Půjčka přes autozastavárnu: peníze na ruku bez ztráty vozidla a bez omezování dlužníka

(nasepraha9.cz) 
   "Zájem o krátkodobé půjčky stále stoupá a v čase vánočním tradičně vrcholí. Jak se ale vyhnout riziku neschopnosti splácet? Především pro podnikatele, kteří řeší aktuální cash flow, je rychlým řešením ručení vlastním vozem. Peníze dostanou obratem, aniž se svého automobilu musí vzdát ..." 

 

Položky označené hvězdičkou* jsou povinné.
Nejdéle do 24 hodin Vám odpovíme s nabídkou.