BEZBANKY zmíněna v rozhovoru na FinTech blogu Hoopoo.cz

Blog Hoopoo.cz se zabývá oblastí FinTech a v rozhovoru s Filipem Čermákem z P2B portálu Bondster (zde) zmiňuje BEZ BANKY v souvislosti s jejím zapojením se do nejmladší české P2P, resp. P2B, platformy Bondster.  

FinTech, neboli finančně technologické společnosti, propojují moderní technologie s finančními službami. Přináší do finančních služeb inovace a zjednodušují přístup k jejich využití. Představují tak novou konkurenci vůči tradičním finančním institucím.  
BEZ BANKY je projektová společnost investičního fondu RENDIT, kterou zaměřujeme primárně na krátkodobé financování podnikatelů a malých a středních podniků. 

Do platformy ji zapojujeme jako nebankovního poskytovatele a krátkodobých úvěrů a finančních výpomocí.

BEZ BANKY patří mezi poskytovatele, kteří mají dlouhodobě prověřený systém posuzování úvěruschopnosti a kvality zajištění a poskytují současně garance zpětného odkupu v případě prodlení dlužníka se splátkami. Poskytuje také možnost vystoupení z investice.  

Díky zapojení do platformy umožňujeme podílet se na našich obchodech také lidem, kteří nevyužívají možnosti investovat své volné zdroje prostřednictvím RENDIT investiční fond


Pokud Vás zajímají informace k vývoji P2P platforem, které jsou dostupné na českém trhu, čtěte zde - https://hoopoo.cz/novinky-p2p-portalech-cerven-2017/ 


ms